Vöökott AXA #69

69,00 

Kroomnahast vöökott mõõtudega 26x11cm, lukuga kinnitus ning reguleeritav 2cm laiusest paelast vööpael, mis on mõlemast otsast kinntatud karabiinidega koti külge. Vööpaela pikkus 105cm. Sobib vöökohale suuruses 88-135cm. Kroomnaha päritolumaa: Itaalia; Materjali paksus: 1.2/1.4; Värv: must (#69); Tekstuur: reljeefne; Tehnikad: masinõmblused

 

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: KVD#1-66-1 Kategooria:

Paraja suurusega vöökott, et võtta kaasa ainult telefon, mõned vajalikud kliendi- või sõidukaardid, huulepul ja veel midagi olulist. Vöökotti saab kanda üle õla, põiki üle rinna või vööl. Paelast vööd saab reguleerida ning sobib vööümbermõõduga 88-135cm suurustele kandajtele. Kott on pehmest materjalist ja võtab mõnusalt kantavate asjade kuju. Võimalikud erinevad värvilahendused.

TOOTEVÄRVI MUUTMISEL: Tellimisel saad muuta toote värvi Kassas lisades Lisainfo kasti teksti: Toote nimi ja soovitud värvi numbri (värvide numbrid leiad Toote piltidest). NB! Kui pildil olevale värvile on lisatud kollane ring, siis seda värvi toode on valmis postituseks max 2 nädalaga. Ilma kollase ringita värvi kroomnahad on vaja kõigepealt tellida ning toode on valmis max 4 nädalaga).

etEstonian