Meist

Karin Voit Designs on 2022. aastal loodud ettevõte, mis keskendub käsitöökottide tootmisele ja müügile. Peamiselt toodetakse käekotte ehtsast kroomnahast.

Kaubamärgi asutaja Karin Voit:
Väikesest peale olen hinnanud hästi tehtud ja viimistletud käsitööd ning olen ka ise harrastanud erinevaid tehnikaid: kudumist, tikkimist, niplispitsi, heegeldamist kui ka õmblemist.

Kõik sai alguse juba lasteaias, kus kasvatajad suunasid käsitööd tegema ja minu tikitud padi koos heegeldatud labakutega jõudsid näitusele. Eeskujuks käsitöö tegemisel olid mulle ka minu vanavanaisa Johannes ja vanaema Johanna Elise. Johannes kudus kangastelgedel, kuid tegi ka varrastel kindaid ja sokke, Johanna Elise kudus, heegeldas ja õmbles – just oma pere tarbeks, sest neile oli oluline pakkuda nii rõõmu kui ka soojust enda tehtud esemetega.

Erialalt olen käsitööõpetaja, kuid ma pole kunagi teinud erialaõpetaja tööd, vaid pigem ise ainult nautinud käsitöö tegemist.

Tegelesin 10 aastat keraamikaga, juhendasin erinevaid töötubasid ja avastasin savimeisterdamise saladusi. Selle aja jooksul valmisid mitmed tarbeesemed endale, perele, sõpradele ja ka müügiks.

Oma kaubamärgi loomine on olnud mul mõtetes juba pikalt, kuid realiseerus see tänu suurepärasele koostööle Eesti Töötukassaga. Ehtne nahk ja nahast esemed on mulle meeldinud nii kaua, kui ma end mäletan, niisamuti on olnud minu teiseks suureks kireks pidevalt oma oskuste täiendamine – nii ma lõpetasin Eesti Kunstiakadeemias kursuse nahkaksessuaaride kollektsiooni loomisest.

Kõik eelnimetatud suurepärased komponendid andsid kokku äriidee teha rõõmuga käsitööd, kasutades parimaid materjale, disainides huvitavaid mõtteid esemeteks, pakkudes nii huvilistele uut käsitöö kvaliteeti kui ka eksklusiivseid nahast esemeid – ehtsast nahast käekotte.

Kallid sõbrad, kliendid! Tänan teid usalduse eest eile, täna ja homme, soovin teile rõõmsat Karin Voit Designs toodete ostmist ja kandmist, ootan alati teiepoolset tagasisidet!

Siiralt teie

Karin Voit

 

etEstonian