Tote-Bag kott lukuga #186

120,00 

Kroomnahast Tote-Bag kott on paksemast nahast mõõtmetega 36x30x7cm, pealt lukuga, lahtine välitasku mõõtmetega 25x17cm, lahtine sisetasku mõõtmetega 21x15cm ja siseküljel avatav karabiin näiteks võtmete riputamiseks ja kiireks leidmiseks. Nahast õlarihmad 2x84cm. Kroomnaha päritolumaa: Hispaania; Materjali paksus: 1.7/1.9mm; Värv: must (#186); Tekstuur: sile; Tehnikad: masinõmblused.

 

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: KVD-Tote-lukuga-186-1 Kategooria:

Avar Tote-Bag kott, mis mahutab kõik vajalikud esemed kogu päevaks. Tote-Bag kotil on lukk, välis- ja sisetasku, sees karabiin võtmete vms jaoks ning paraja pikkusega õlarihmad, et hoida kotti käes või üle õla. Kott on pealt suletav. Võimalikud erinevad värvilahendused.

TOOTEVÄRVI MUUTMISEL: Tellimisel saad muuta toote värvi Kassas lisades Lisainfo kasti teksti: Toote nimi ja soovitud värvi numbri (värvide numbrid leiad Toote piltidest). NB! Kui pildil olevale värvile on lisatud kollane ring, siis seda värvi toode on valmis postituseks max 2 nädalaga. Ilma kollase ringita värvi kroomnahad on vaja kõigepealt tellida ning toode on valmis max 4 nädalaga).

etEstonian